KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 20:45
Monza
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Atalanta BC

Kuponperest analizi

MON%30Beraberlik%22ABC%48

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%56
Güven56/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,92, Atalanta BC 2,19).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,92

Beklenen gol (dep.)

2,19

Toplam beklenen gol

4,11

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1672).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,92, Atalanta BC 2,19).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,92, Atalanta BC 2,19).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven68/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Monza — Atalanta BC · Kuponperest