KuponperestV2
22 Aralık Cuma · 20:45
Monza
0-1Maç sonucu · İY 0-1
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

MON%35Beraberlik%22AFI%43

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%62
Güven53/100Orta riskModel uyumu 58%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,24, ACF Fiorentina 2,21).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,24

Beklenen gol (dep.)

2,21

Toplam beklenen gol

4,45

En olası skor

2-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, ACF Fiorentina 1612.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1612).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Monza 1431.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,24, ACF Fiorentina 2,21).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,24, ACF Fiorentina 2,21).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Monza — ACF Fiorentina · Kuponperest