27 Ekim Pazar · 19:00
Kuponperest analizi
MON%15Beraberlik%21TOU%64
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%85
Güven77/100Düşük riskModel uyumu 83%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Montpellier HSC 1379.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
2,65
Toplam beklenen gol
3,75
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Toulouse 1633.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1633).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Montpellier HSC 1379.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,09, Toulouse 2,65).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,09, Toulouse 2,65).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).