KuponperestV2
27 Ocak Pazar · 15:00
Montpellier HSC
2-0Maç sonucu · İY 0-0
SM Caen

Kuponperest analizi

MHS%26Beraberlik%29SCA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven62/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Montpellier HSC 1379.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,98

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

2,26

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, SM Caen 1620.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Montpellier HSC 1379.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,98, SM Caen 1,28).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,98, SM Caen 1,28).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Montpellier HSC — SM Caen · Kuponperest