27 Nisan Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
MHS%30Beraberlik%25SAI%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven64/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Montpellier HSC 1379.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
1,75
Toplam beklenen gol
3,24
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Saint-Étienne 1509.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1509).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Montpellier HSC 1379.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,48, Saint-Étienne 1,75).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,48, Saint-Étienne 1,75).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).