KuponperestV2
26 Nisan Cuma · 21:00
Montpellier HSC
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Nantes

Kuponperest analizi

MHS%30Beraberlik%28NAN%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Montpellier HSC 1379.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,18

Beklenen gol (dep.)

1,44

Toplam beklenen gol

2,62

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Nantes 1500.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1500).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Montpellier HSC 1379.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,18, Nantes 1,44).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,18, Nantes 1,44).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Montpellier HSC — Nantes · Kuponperest