KuponperestV2
13 Ağustos Pazar · 15:00
Montpellier HSC
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Le Havre

Kuponperest analizi

MHS%24Beraberlik%27LHA%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Montpellier HSC 1379.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,16

Beklenen gol (dep.)

2,03

Toplam beklenen gol

3,19

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Le Havre 1492.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1492).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Montpellier HSC 1379.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,16, Le Havre 2,03).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,16, Le Havre 2,03).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven63/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Montpellier HSC — Le Havre · Kuponperest