KuponperestV2
18 Şubat Pazar · 15:00
Monaco
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Kuponperest analizi

MON%46Beraberlik%25TOU%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Monaco için beklenen gol: 1,66.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,66

Beklenen gol (dep.)

1,38

Toplam beklenen gol

3,04

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Toulouse 1633.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1633).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Monaco 1707.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,66, Toulouse 1,38).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,66, Toulouse 1,38).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Monaco — Toulouse · Kuponperest