2 Şubat Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
MON%49Beraberlik%23TOU%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 82%
Neden?
- Monaco için beklenen gol: 1,77.
- İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
- Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (2-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,77
Beklenen gol (dep.)
1,39
Toplam beklenen gol
3,16
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Toulouse 1627.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (2-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1627).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (2-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Monaco 1736.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,60 gol atıldı (2-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Toulouse 1,39).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,77, Toulouse 1,39).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).