KuponperestV2
25 Ocak Cumartesi · 19:00
Monaco
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Stade Rennais FC 1901

Kuponperest analizi

ASM%54Beraberlik%18REN%27

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%77
Güven64/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,60, Stade Rennais FC 1901 1,51).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

Beklenen gol (ev)

2,60

Beklenen gol (dep.)

1,51

Toplam beklenen gol

4,12

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1707).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Monaco 1707.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,60, Stade Rennais FC 1901 1,51).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,60, Stade Rennais FC 1901 1,51).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).