KuponperestV2
22 Kasım Cuma · 19:00
Monaco
3-2Maç sonucu · İY 2-0
Stade Brestois 29

Kuponperest analizi

MON%50Beraberlik%25SBR%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Brestois 29 1608.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,55

Beklenen gol (dep.)

1,01

Toplam beklenen gol

2,56

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Brestois 29 1608.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1608).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Monaco 1707.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,55, Stade Brestois 29 1,01).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,55, Stade Brestois 29 1,01).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Monaco — Stade Brestois 29 · Kuponperest