19 Nisan Cumartesi · 19:00
Kuponperest analizi
MON%51Beraberlik%22RST%27
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%67
Güven61/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,03, RC Strasbourg Alsace 1,33).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,03
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
3,35
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1682).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Monaco 1707.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,03, RC Strasbourg Alsace 1,33).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,03, RC Strasbourg Alsace 1,33).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).