11 Kasım Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
MON%35Beraberlik%23PSA%42
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven62/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Monaco 1736.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,37
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
2,92
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Paris Saint-Germain 1858.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1858).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Monaco 1736.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,37, Paris Saint-Germain 1,55).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,37, Paris Saint-Germain 1,55).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).