18 Aralık Çarşamba · 23:00
Kuponperest analizi
ASM%28Beraberlik%22PSG%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven69/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Monaco 1707.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
1,74
Toplam beklenen gol
2,96
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Paris Saint-Germain 1884.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1884).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Monaco 1707.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 3,80 gol atıldı (3-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,22, Paris Saint-Germain 1,74).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,22, Paris Saint-Germain 1,74).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).