9 Ağustos Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
MON%44Beraberlik%24OLY%32
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%71
Güven56/100Orta riskModel uyumu 66%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,46, Olympique Lyonnais 1,17).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,31 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,46
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
2,64
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1741, Olympique Lyonnais 1741.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1741).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Monaco 1741.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,46, Olympique Lyonnais 1,17).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,46, Olympique Lyonnais 1,17).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,31 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).