KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 21:00
Monaco
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Olympique Lyonnais

Kuponperest analizi

MON%43Beraberlik%23OLY%33

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%57
Güven58/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Monaco 1736.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

2,76

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Olympique Lyonnais 1741.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1741).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Monaco 1736.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,49, Olympique Lyonnais 1,26).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,49, Olympique Lyonnais 1,26).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Monaco — Olympique Lyonnais · Kuponperest