KuponperestV2
5 Ekim Pazar · 18:15
Monaco
2-2Maç sonucu · İY 1-2
OGC Nice

Kuponperest analizi

ASM%56Beraberlik%24NIC%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, OGC Nice 1616.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,81

Beklenen gol (dep.)

0,85

Toplam beklenen gol

2,66

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, OGC Nice 1616.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1616).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Monaco 1707.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,81, OGC Nice 0,85).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,81, OGC Nice 0,85).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).