16 Şubat Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
MON%65Beraberlik%20NAN%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Nantes 1500.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,83
Beklenen gol (dep.)
0,75
Toplam beklenen gol
2,58
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Nantes 1500.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1500).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Monaco 1736.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,83, Nantes 0,75).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,83, Nantes 0,75).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).