1 Kasım Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
ASM%61Beraberlik%21ANG%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Angers SCO 1510.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,97
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Angers SCO 1510.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1510).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Monaco 1707.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,97, Angers SCO 0,85).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,97, Angers SCO 0,85).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).