28 Eylül Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
MIL%66Beraberlik%21PNE%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%66
Güven50/100Orta riskModel uyumu 56%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Preston North End 1359.
- Millwall iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,50
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
3,44
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Preston North End 1359.
- Millwall iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1359).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Preston North End 1359, Millwall 1462.
- Preston North End deplasmanda oynadığı 7 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,50, Preston North End 0,95).
- Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,50, Preston North End 0,95).
- Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Preston North End son 14 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,20 gol yedi.
- Millwall son maçlarının %21'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Millwall son 14 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Preston North End son 14 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).