29 Aralık Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
MIL%65Beraberlik%21S20%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 77%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Milan 1732, SPAL 2013 Ferrara 1620.
- Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,15
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,96
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Milan 1732, SPAL 2013 Ferrara 1620.
- Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1732 — 1620).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Milan 1732.
- SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,15, SPAL 2013 Ferrara 0,82).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,15, SPAL 2013 Ferrara 0,82).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
- Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Milan son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).