KuponperestV2
30 Aralık Cumartesi · 18:00
Milan
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

MIL%61Beraberlik%19SCA%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%67
Güven58/100Orta riskModel uyumu 68%

Neden?

  • Milan için beklenen gol: 2,47.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,47

Beklenen gol (dep.)

1,27

Toplam beklenen gol

3,74

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Sassuolo Calcio 1569.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1569).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Milan 1752.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,47, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,47, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven65/100Orta risk
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Milan — Sassuolo Calcio · Kuponperest