KuponperestV2
2 Aralık Pazar · 12:30
Milan
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

MIL%61Beraberlik%21PCA%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, Parma Calcio 1913 1536.
  • Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,84

Beklenen gol (dep.)

0,69

Toplam beklenen gol

2,53

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, Parma Calcio 1913 1536.
  • Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1732 — 1536).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Milan 1732.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,84, Parma Calcio 1913 0,69).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,84, Parma Calcio 1913 0,69).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Milan son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Milan — Parma Calcio 1913 · Kuponperest