14 Ocak Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
MET%18Beraberlik%22TOU%61
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Metz 1427.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
2,58
Toplam beklenen gol
3,83
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Toulouse 1633.
- Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1633).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Metz 1427.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven71/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,25, Toulouse 2,58).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven71/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,25, Toulouse 2,58).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).