17 Ağustos Pazar · 17:15
Kuponperest analizi
MET%20Beraberlik%20RST%59
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Metz 1427.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,52
Beklenen gol (dep.)
2,48
Toplam beklenen gol
4,00
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, RC Strasbourg Alsace 1682.
- Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1682).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Metz 1427.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven73/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,52, RC Strasbourg Alsace 2,48).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven73/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,52, RC Strasbourg Alsace 2,48).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven73/100Düşük risk
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).