7 Ekim Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
MET%28Beraberlik%26ONI%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven68/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Metz 1427.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
1,60
Toplam beklenen gol
2,95
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, OGC Nice 1616.
- Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1616).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Metz 1427.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,36, OGC Nice 1,60).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,36, OGC Nice 1,60).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).