KuponperestV2
29 Ekim Pazar · 15:00
Metz
0-0Maç sonucu
Le Havre

Kuponperest analizi

MET%27Beraberlik%28LHA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Metz 1427.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,33

Beklenen gol (dep.)

1,97

Toplam beklenen gol

3,30

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Le Havre 1492.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1492).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Metz 1427.
  • Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,33, Le Havre 1,97).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,33, Le Havre 1,97).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven72/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Metz — Le Havre · Kuponperest