22 Temmuz Pazartesi · 18:00
Kuponperest analizi
MUN%56Beraberlik%22WHA%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%90
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Manchester United için beklenen gol: 2,38.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- West Ham United deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
1,31
Toplam beklenen gol
3,69
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, West Ham United 1577.
- Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1577).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1713.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,38, West Ham United 1,31).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,38, West Ham United 1,31).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).