KuponperestV2
26 Ağustos Cumartesi · 15:00
Manchester United
3-2Maç sonucu · İY 1-2
Nottingham Forest

Kuponperest analizi

MUN%41Beraberlik%25NFO%33

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%66
Güven59/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Beklenen gol (ev)

1,70

Beklenen gol (dep.)

1,66

Toplam beklenen gol

3,35

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Nottingham Forest 1628.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1628).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1628, Manchester United 1673.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,70, Nottingham Forest 1,66).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,70, Nottingham Forest 1,66).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — Nottingham Forest · Kuponperest