KuponperestV2
28 Mayıs Pazar · 16:30
Manchester United
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Fulham

Kuponperest analizi

MUN%47Beraberlik%28FUL%25

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%59
Güven59/100Orta riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,41, Fulham 0,88).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,41

Beklenen gol (dep.)

0,88

Toplam beklenen gol

2,28

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Fulham 1616.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1616).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Manchester United 1673.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,41, Fulham 0,88).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,41, Fulham 0,88).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — Fulham · Kuponperest