KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 15:00
Manchester United
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Bournemouth

Kuponperest analizi

MUN%38Beraberlik%26BOU%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%53
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Bournemouth için beklenen gol: 1,71.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,78

Beklenen gol (dep.)

1,71

Toplam beklenen gol

3,49

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Bournemouth 1718.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1718).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Manchester United 1673.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,78, Bournemouth 1,71).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,78, Bournemouth 1,71).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven62/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — Bournemouth · Kuponperest