2 Mayıs Cuma · 20:00
Kuponperest analizi
MCI%75Beraberlik%16WWA%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%75
Güven63/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,41
Beklenen gol (dep.)
0,58
Toplam beklenen gol
2,99
En olası skor
2-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1845 — 1467).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester City 1845.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,41, Wolverhampton Wanderers 0,58).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,41, Wolverhampton Wanderers 0,58).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).