6 Mayıs Pazar · 13:30
Kuponperest analizi
MCI%82Beraberlik%12HTO%6
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1877, Huddersfield Town 1620.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
- Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
3,08
Beklenen gol (dep.)
0,55
Toplam beklenen gol
3,63
En olası skor
3-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1877, Huddersfield Town 1620.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
- Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1877 — 1620).
- Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Huddersfield Town 1620, Manchester City 1877.
- Huddersfield Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 3,08, Huddersfield Town 0,55).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 0,89 gol yedi.
- Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 3,08, Huddersfield Town 0,55).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 0,89 gol yedi.
- Huddersfield Town son 30 maçta maç başına 0,54 gol attı, 2,10 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Manchester City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Huddersfield Town son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).