17 Şubat Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
MCI%59Beraberlik%20CHE%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%59
Güven60/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Chelsea 1675.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,06
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
3,18
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Chelsea 1675.
- Manchester City iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1845 — 1675).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Manchester City 1845.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,06, Chelsea 1,12).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Manchester City 2,06, Chelsea 1,12).
- Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Manchester City son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).