KuponperestV2
21 Mayıs Pazar · 20:00
Málaga
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Real Madrid

Kuponperest analizi

MÁL%10Beraberlik%20RMA%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%69
Güven70/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1860, Málaga 1533.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,97

Beklenen gol (dep.)

2,42

Toplam beklenen gol

3,39

En olası skor

0-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Málaga 1533, Real Madrid 1860.
  • Málaga iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1860).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1860, Málaga 1533.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,97, Real Madrid 2,42).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,66 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,15 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Málaga 0,97, Real Madrid 2,42).
  • Málaga son 30 maçta maç başına 0,66 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,15 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Málaga son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven66/100Orta risk
  • Málaga son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Málaga — Real Madrid · Kuponperest