KuponperestV2
7 Aralık Cumartesi · 18:00
Luton Town
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Swansea City

Kuponperest analizi

LUT%35Beraberlik%23SWA%42

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%56
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Swansea City için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Luton Town iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,99

Beklenen gol (dep.)

1,94

Toplam beklenen gol

3,93

En olası skor

1-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Swansea City 1525.
  • Luton Town iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1525).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1525, Luton Town 1480.
  • Swansea City deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,99, Swansea City 1,94).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Luton Town 1,99, Swansea City 1,94).
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Swansea City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).