KuponperestV2
23 Nisan Pazar · 15:00
Lorient
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Toulouse

Kuponperest analizi

LOR%38Beraberlik%27TOU%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven61/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Lorient 1624.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,74

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Toulouse 1649.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1649).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Lorient 1624.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,39, Toulouse 1,34).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,39, Toulouse 1,34).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — Toulouse · Kuponperest