4 Kasım Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
LOR%34Beraberlik%25RCL%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven64/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Lorient 1624.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,26
Beklenen gol (dep.)
1,36
Toplam beklenen gol
2,63
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Racing Club de Lens 1743.
- Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1743).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Lorient 1624.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,26, Racing Club de Lens 1,36).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,26, Racing Club de Lens 1,36).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).