KuponperestV2
20 Ağustos Pazar · 15:00
Lorient
1-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

LOR%49Beraberlik%28ONI%24

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven66/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, OGC Nice 0,83).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

0,83

Toplam beklenen gol

2,32

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, OGC Nice 1616.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1616).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Lorient 1624.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, OGC Nice 0,83).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, OGC Nice 0,83).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — OGC Nice · Kuponperest