24 Şubat Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
LOR%55Beraberlik%27NAN%18
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, Nantes 0,72).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,49
Beklenen gol (dep.)
0,72
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Nantes 1500.
- Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1500).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lorient 1624.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, Nantes 0,72).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,49, Nantes 0,72).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).