KuponperestV2
1 Ekim Pazar · 17:05
Lorient
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Montpellier HSC

Kuponperest analizi

LOR%63Beraberlik%25MHS%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%88
Güven82/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,58

Beklenen gol (dep.)

0,52

Toplam beklenen gol

2,09

En olası skor

1-0

%19

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1379).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven80/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Lorient 1624.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,58, Montpellier HSC 0,52).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,58, Montpellier HSC 0,52).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%34
Güven68/100Yüksek risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — Montpellier HSC · Kuponperest