KuponperestV2
17 Eylül Pazar · 13:00
Lorient
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Monaco

Kuponperest analizi

LOR%40Beraberlik%26MON%34

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%70
Güven65/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,47, Monaco 1,28).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,47

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Monaco 1707.
  • Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1707).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Lorient 1624.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,47, Monaco 1,28).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,47, Monaco 1,28).
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Lorient — Monaco · Kuponperest