19 Mayıs Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
LOR%56Beraberlik%27CFO%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven60/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Clermont Foot 63 1620.
- Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,68
Beklenen gol (dep.)
0,68
Toplam beklenen gol
2,36
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Clermont Foot 63 1620.
- Lorient iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Lorient 1624.
- Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,68, Clermont Foot 63 0,68).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Lorient 1,68, Clermont Foot 63 0,68).
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Lorient son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).