KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 21:00
Lille OSC
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Toulouse

Kuponperest analizi

LOS%48Beraberlik%23TOU%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Lille OSC için beklenen gol: 1,66.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,66

Beklenen gol (dep.)

1,38

Toplam beklenen gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Toulouse 1627.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1627).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Lille OSC 1750.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,66, Toulouse 1,38).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,66, Toulouse 1,38).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Lille OSC — Toulouse · Kuponperest