KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 17:00
Lille OSC
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Saint-Étienne

Kuponperest analizi

LOS%67Beraberlik%18SAI%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Saint-Étienne 1509.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,16

Beklenen gol (dep.)

0,89

Toplam beklenen gol

3,05

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Saint-Étienne 1509.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1509).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Lille OSC 1750.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,16, Saint-Étienne 0,89).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 2,16, Saint-Étienne 0,89).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven61/100Orta risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Lille OSC — Saint-Étienne · Kuponperest