29 Mart Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
LOS%41Beraberlik%24RCL%35
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,32, Racing Club de Lens 1,25).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,32
Beklenen gol (dep.)
1,25
Toplam beklenen gol
2,57
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Racing Club de Lens 1743.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1743).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Lille OSC 1755.
- Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,32, Racing Club de Lens 1,25).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,32, Racing Club de Lens 1,25).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).