5 Nisan Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
LOS%49Beraberlik%24ODE%27
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven64/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,45, Olympique de Marseille 0,94).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,45
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,39
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Olympique de Marseille 1717.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1717).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Lille OSC 1755.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,45, Olympique de Marseille 0,94).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,45, Olympique de Marseille 0,94).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).