4 Mayıs Pazar · 21:45
Kuponperest analizi
LIL%47Beraberlik%24MAR%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%75
Güven63/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Olympique de Marseille 1,01).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
1,01
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Olympique de Marseille 1707.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1707).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Lille OSC 1755.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Olympique de Marseille 1,01).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,44, Olympique de Marseille 1,01).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Olympique de Marseille son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).