KuponperestV2
11 Ağustos Pazar · 15:00
Lille OSC
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Nantes

Kuponperest analizi

LOS%64Beraberlik%21NAN%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

0,73

Toplam beklenen gol

2,46

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Nantes 1500.
  • Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1750 — 1500).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Lille OSC 1750.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, Nantes 0,73).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,72, Nantes 0,73).
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Lille OSC son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven65/100Orta risk
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Lille OSC — Nantes · Kuponperest