22 Şubat Cumartesi · 19:00
Kuponperest analizi
LIL%47Beraberlik%24ASM%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%70
Güven64/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,54, Monaco 1,17).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,54
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
2,71
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Monaco 1707.
- Lille OSC iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1755 — 1707).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Lille OSC 1755.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,54, Monaco 1,17).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Lille OSC 1,54, Monaco 1,17).
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Lille OSC son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).